O nas

  

Jesteśmy parą kochającą wspólne pasje. Rysowane Liście to jedna z nich. Wszystko zaczęło się od roślinnego rysunku - dziś cieszymy się, że możemy zaoferować Ci zarówno nasze autorskie, wysokojakościowe dekoracje domu, jak też dzieła polskich marek i rękodzielników.

 

Kamila

Stworzyła Rysowane Liście. Oprócz zarządzania sklepem, prowadzi profil na Instagramie, na którym prezentuje roślinną twórczość oraz efekty urządzania wnętrz wymarzonego domu. Na częste pytanie „skąd tak oryginalny pomysł na biznes?” odpowiada:

„Koncepcja roślinnych rysunków powstawała powoli z połączenia mojego zamiłowania do roślin oraz oryginalnych dekoracji wnętrz. Wszystko zaczęło się lata temu od roślinnych liter, a z czasem ewoluowało do liściastych portretów, budynków, przedmiotów. Okazało się, że z liści i kwiatów mogę narysować prawie wszystko. Gdy skończyliśmy dekorować ściany naszego domu moją twórczością, zdałam sobie sprawę, że może nie tylko ja szukam oryginalnych dekoracji w botanicznym klimacie. Wtedy powstały Rysowane Liście - dziś miejsce pełne nie tylko roślinnych rysunków, ale również naszych autorskich dodatków do wnętrz oraz dekoracji tworzonych przez polskie marki i rękodzielników."

Oprócz zamiłowania do rysunku, łapie życiowy balans podczas treningów kolarskich. Jej pasją jest również urządzanie wnętrz.

 


 

Damian

Wraz z rozwojem Rysowanych Liści, spiął wszystko w całość. To on zajmuje się kwestiami bardziej logistycznymi - od odbioru towaru, po nadawanie Waszych przesyłek. Najlepszy doradca i największe wsparcie. Po godzinach również jest miłośnikiem kolarstwa szosowego. Uwielbia majsterkowanie, szczególnie przy samochodach. Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił również w ogrodnictwie.

 

 

O naszej działalności opowiadamy również na:

Blogu Naturalnie Czarno

Kanale Domy Marzeń i blogu Blisko Poznania 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl